DJs

Uncle Roll / Sat / Yakoff / Manchini

Facebook PageFacebook PersonMySpaceMixcloudSoundcloud

ENGLISH:

Deep Frequency is well known DJ and producer team started their activity in year 2002 with blasting off underground parties in Klaipeda (Lithuania). Their indefinable sound drifts from nasty tribal and edgy tech house to proper techno and wasting breaks. Parties in whole Lithuania with local and abroad DJs has been their wild trademark but from now on their digging structures of dance music composition.

LIETUVIŠKAI:
Klaipėda iki šiol tiek vyresnės kartos lūpose, tiek kai kuriuose rašytiniuose šaltiniuose minima kaip lietuviškos klubinės scenos lopšys.

Šių istorijos aidų sukeltos vibracijos kadaise įkvėpė ir Artūrą aka Sat, kuris 2003 m. surengė jau nebe pirmąjį, tačiau lemtingą vakarėlį “Deep Frequency”, tapusį startu taip pat pavadintos didžėjų komandos, prie kurios 2005 m. pilnu pajėgumu prisijungė dar du nariai – Uncle Roll su Yakoff, o 2011 m. pabaigoje krikšto susilaukė ir senas Klaipėdos klubinės scenos vilkas Manchini.

Pagrindinis “Deep Frequency” bruožas tada buvo gilūs, kiek tamsoki sąskambiai iš šokių muzikos pogrindžio, sklindantys griežtais progressive bei electro dažniais, dabar išaugusiais į brandų junginį iš kieto techno atšakų, minkštinamų underground house melodingumo.

Šis klaipėdiečių akcentas tapo išskirtiniu jų vakarėlių palydovu ne tik svečiuojantis įvairiuose klubuose bei vakarėliuose sostinėje ir kituose miestuose, bet ir jų pačių rengiamuose reivuose tiek spindinčiuose naktiniuose klubuose ar ankštuose baruose, tiek purvinuose rūsiuose ar angaruose, kur prie pulto darbavosi tokie didžejai kaip Oliver Klein, Robert Babicz, Shlomi Aber, Guy J, Jimmy Van M, James Talk, D, Alan Fitzpatrick bei kiti.

Muzikinis turinys, beje, jų vakarėliuose ne visada buvo pagrindinis tikslas. “Deep Frequency” yra vienintelė didžėjų komanda Lietuvoje nusprendusi atkreipti dėmesį į likimo nuskriaustus vaikus: padedami kolegų iš visos šalies bei užsienio surengė kelis labdaringus vakarėlius, kurių  metu surinktos lėšos skirtos Kupiškio vaikų namų “Šaltinėlis” auklėtiniams.

Be jokios abejonės vakarėliai nėra vienintelė vieta, kur galima išgirsti grojant “Deep Frequency” narius: laidos su didžėjų miksais transliuojamos įprastinių “Zip Fm”, “Opus3″, “Power Hit Radio” bei internetiniu srautu pagaunamų “Organza Radio”, “Insomniafm” ir “Proton Radio” radijo stočių eteriuose.

Praėjus 7 metams pačios įvairiausios veiklos “Deep Frequency” komanda nesiruošia atsikvėpti ir užtikrintai neria į šokių muzikos kūrybos vandenis.

2 Responses to "DJs"

  • senas didžėjus says:
Leave a Comment