Naujo Deep Frequency etapo pradžią pažymės Marc Romboy

Ne pirmus metus vakarėlius uostamiestyje jaukianti didžėjų komanda Deep Frequency naują sezoną pradės vasario 26 d. Klaipėdos klube „Kiwi“ su pirmą kartą Lietuvoje apsilankysiančiu garbingu svečiu iš Vokietijos, didžėjumi bei įrašų leidyklos Systematic galva Marc Romboy.

Aštunti „Deep Frequency“ metai – stiprūs kaip niekad

Nors praėjusiais metais Deep Frequency  trejetas – Sat, Uncle Roll bei Yakoff – savo septintojo gimtadienio nepaminėjo, nereiškia, jog apie tai pamiršta, o pagrindiniai didžėjų gerbėjai – nepagerbti padėkomis už nuolatinį palaikymą.

„Kaupėmės ateinančiam, 2011-ųjų sezonui, planavome naujus vakarėlius ir kitas idėjas, tad gimtadienį teko paminėti tik mintimis“, – teigė komandos įkūrėjas Artūras, klubinėje scenoje žinomas kaip DJ Sat, – „Todėl šiuos metus pradedame su kaupu ir trenksmu.“

Pirmieji pokyčiai įvyko jau šių metų pradžioje: iš pagrindų pakeistas logotipas ir internetinis puslapis; gerbėjai nuo šiol gali patogiai klausytis Mixcloud svetainėje visų Deep Frequency didžėjų miksų, o patys naujausi artimiausiu metu ims reguliariai skambėti ir įvairių Lietuvos radijo stočių eteryje.

Tolimesni planai apima muzikos kūrybą, tradicija tapusį labdaros renginį vaikų namams paremti, dar daugiau vakarėlių ir juose dalyvaujančių didelių vardų.

„Svarbiausa tema išlieka muzika, su kuria mes save ir pristatome. Būsimo renginio svečias Marc Romboy labai gerai atspindi mūsų požiūrį: šviežiau, stipriau ir su tvirtesne vizija į ateitį“, – pridūrė Sat.

Marc Romboy – svarbi klubinės kultūros dalis

Naujam Deep Frequency  etapui startą duosiantis Marc Romboy didžėjų elito gretoms priskiriamas ne už laikinus pasiekimus. Stiprių titulų jis susilaukia už ilgalaikį darbą prie pulto užpildant soulful techno house ritmais šokių aikšteles dabartinėje rezidencijoje Berlyne ir visoje Vokietijoje bei JAV, Rusijos, Kanados ir kitų šalių didžiausiuose klubuose.

Dar vienas svarbus antrą dešimtmetį šokių muzikos pasaulyje dirbančio M. Romboy nuopelnas – 2004-aisiais įkurta leidykla Systematic. Šis vardas per penkerius metus tapo itin aukštai vertinamas techno ir tech house muzikos leidybos kompanijų tarpe. To pasiekta publikavus virš 70 įrašų, kurių autoriai – Robert Babicz, Steve Lawler, Phonique, Spirit Catcher, John Dahlbäck, Dusty Kid ir kiti.

Renginyje skambės ir kūriniai iš naujo albumo, įrašyto su Stephan Bodzin

Leidykla Systematic tapo namais ir pačio Marc Romboy bei bendriems kūriniams su Booka Shade, Blake Baxte bei Stephan Bodzin. Su pastaruoju atlikėju įrašytas dvigubas albumas „Luna” čia taipogi greit pasirodys ir panašu, jog tai bus vienas svarbiausių įrašų šiais metais.

„Albumo idėja – įtraukti kuo daugiau žmonių su jų mintimis. Tai – tikras minčių baseinas”, – apie būsimą darbą interviu DJscene.lt pasakojo M. Romboy, -„Šiame albume yra net 20 remiksų. Tai kažkas visiškai naujo, nes vietoje mūsų dviejų čia su savo idėjomis prisidėjo virš 30 žmonių.”

Svečias pažadėjo, jog vasario 26 d. klube „Kiwi” būtinai pagros kūrinius iš būsimo albumo, todėl būsimas vakarėlis – puiki proga išgirsti tai, ką iki šiol pasaulyje girdėjo retas.

Už pulto atsistosiantys vakaro šeimininkai, Deep Frequency  komandos nariai Sat, Uncle Roll bei Yakoff taip pat planuoja įtraukti savos kūrybos kompozicijų į vakaro grojaraščius ir nustebinti naktinėtojus naujausiais garsais.

Išankstiniai pigesni bilietai į renginį – po 15 Lt.

Tags: , ,

Leave a Comment