Deep Frequency presents: Marc Romboy

2011 Vasario 26 d. Deep Frequency pristato: Marc Romboy
Systematic / Vokietija

http://www.marcromboy.com
http://www.systematic-recordings.com

Deep Frequency: Sat, Yakoff, Uncle Roll
http://www.mixcloud.com/DeepFrequency
http://www.facebook.com/DeepFreq

DJscene kalendorius: http://www.kiwiclub.lt/events/display/278/
Facebook renginys: http://www.facebook.com/event.php?eid=131465563586928
Kiwiclub info: http://www.kiwiclub.lt/events/display/278/

Iki 23 val. įėjimas pirmiems 50 lankytojų – nemokamas, kitiems – 20 Lt.
Išankstiniai pigesni bilietai – po 15 Lt. čia: http://www.kiwiclub.lt/events/buy_ticket/278
@ Klubas “Kiwi”, J.Janonio g. 27, Klaipėda

Jau ne pirmus metus uostamiesčio klubinę sceną jaukianti didžėjų trijulė “Deep Frequency” 2011-ųjų metų sezoną pradeda garbingu svečiu iš Vokietijos – didžėjumi, prodiuseriu ir įrašų leidyklos Systematic Recordings galva Marc Romboy. Pirmasis “Deep Frequency” renginys šiais metais pristatys su nauja jėga atriedantį kolektyvo veiklos etapą.

Pasaulio didžėjų elito gretoms priskiriamas vokietis nėra trumpalaikės bangos į aukštumas mestas. Stiprių titulų jis susilaukia ne tik už teisingą darbą prie pulto užpildant soulful techno house ritmais šokių aikšteles dabartinėje rezidencijoje Berlyne ir visoje Vokietijoje bei JAV, Rusijos, Kanados ir kitų šalių klubuose.

M. Romboy taip pat vertinamas ir už solinę kūrybą bei bendrus įrašus su Booka Shade, Blake Baxte ar Stephan Bodzin. Su pastaruoju įrašytas bendras albumas “Luna” greit pasirodys pačio Marc įkurtoje leidykloje Systematic Recordings, tapusia namais ir šokių muzikos įžymybių Robert Babicz, Steve Lawler, Phonique ar Spirit Catcher muzikai. Dar vienu vokiečio nuopelnu tapusioje leidykloje nuo 2004-ųjų pasirodė virš 70 įrašų, kurių dėka Systematic itin aukštai vertinama į techno ir tech-house orientuotų leidyklų tarpe.

Šio ypatingo svečio viešnagė vasario 26 d. Klaipėdos klube “Kiwi” – reta proga išgirsti pirmą kartą Lietuvoje apsilankysiantį klubinės kultūros maestro Marc Romboy ir susipažinti su vokiškos šokių muzikos ateities garsais.

Tags: , ,

Leave a Comment